1 / 11
Ford Escort 1.6 BENZIN/PLIN
750 €
13.02.2022 19:50

Кичево

Марка:

Ford

Модел:

Escort

Година:

1994

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Останато

Ford Escort 1.6
Atestiran plin
Registriran do Septemvri 2022
4 zimski gumi vo odlicna sostojba
Voziloto e vo super sostojba, so positni karoseriski zabeleski, DOGOVOR OKOLU CENATA MOZE NA LICE MESTO!!

LICE ZA KONTAKT GOCE - 075 803 635

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
078708447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам