1 / 9
Prodavam Hostel vo centar od Skopje
120.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.06.2022 13:18

Скопје Центар / Скопје

Se prodava hostel vo centarot na Skopje odma do zeleznicka stanica Skopje. Kapacitet 18 legla. Cetvorosoben stan celosno renoviran so dva toaleti. Se prodava kako razraboten biznis so imeto so 9 godisno postoenje.
tel 076 266 050

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

jovanka crkvenjakov
Потврден огласувач
076 266 050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам