1 / 10
Golf 3 1.8 LPG Atest
1.100 €
Цената е фиксна
13.02.2022 21:16

Валандово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1996

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Vo ispravna sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
+38978580400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам