1 / 3
Opel Corsa D 1.3CDTI na delovi
2 €
Цената е фиксна
05.03.2023 21:45

Делчево / Делчево

Испраќам по карго    

Prodavam delovi za opel corsa d 1.3cdti
Prakjame po kargo
TEL::::071/273-951
TEL::::078/915-160

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

///////
Потврден огласувач
0000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам