1 / 5
Kompletce/Комплетче
350 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
13.02.2022 23:56

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Novi nenoseni teksas farmercinja. Broj 74. Rasteglivi.
Bluzickata e nekolku pati nosena. Pamucna, nerastegliva i ne e debela. Za 12 meseci. Kompletot e za esensko, proletno vreme. Cena 350 denari

Категорија: Беби и Детски производи / Детска машка облека / 86

Се продава од:

Fizicko lice
Потврден огласувач
+38970330414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам