1 / 5
Kompletce/Комплетче
100 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
14.02.2022 00:28

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Kompletce za bebe do godinka. Velicina 80. Dolnite trenercinka se so zatvoreni nogavicki. Gornata trenerka so kopcenca. Cena 100 denari.

Категорија: Беби и Детски производи / Детска машка облека / 86

Се продава од:

Fizicko lice
Потврден огласувач
+38970330414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам