1 / 1
Plac vo Nov Dojran
25 €
Цената е фиксна
14.02.2022 01:11

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

441 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezen plac vo Nov Dojran na glavna ulica i pogled na ezero edna od najdobrite lokacii vo Nov Dojran.Cena odlicna.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078442933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам