1 / 5
Poveke placevi Mrzenci-Gevgelija
65 €
Цената е фиксна
14.02.2022 01:29

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava poveke parceli vo KO MRZENCI site se gradezni so obezbeden pristap i razlicmi kvadraturi.
Za site podetalni informacii na 078442933 Nikola

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078442933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам