1 / 12
Kuka so deloven prostor vo Stojakovo
95.000 €
31.05.2022 11:56

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

6

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1983

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Stojakovo

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka so deloven prostor restoran i bar na glavnata ulica vo s.Stojakovo.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078442933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам