1 / 2
Zvucnici Mc COY 12ki
1 €
400 €
21.06.2022 21:45

Свети Николе / Свети Николе

Se prodavat skoro novi zvucnici 12ki od Angliskiot brend ma Mc COY.
Zvuckte se kompletno ispravni i socuvani.
Samo za seriozni musterii.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Studio RL
Потврден огласувач
075403660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам