1 / 10
Se prodavaat dva roveri 420td... Edniot na nashi tabli drug.
900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.02.2022 07:36

Делчево / Делчево

Марка:

Rover

Модел:

420

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Centralno,klima, elektrika,all.bandazi...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Marjanco
Потврден огласувач
078412457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам