1 / 1
Fiat
1 €
14.02.2022 07:44

Неготино / Неготино

Марка:

Fiat

Модел:

Ducato

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

45000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

123 kw / 167 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Fiat dukato levi.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
076430636
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам