1 / 2
Женски наочари
1.000 МКД
Цената не е фиксна
01.04.2022 08:59

Ѓорче Петров / Скопје

Малку користени, оргинал, добро сочувано женски наочари!!!
Инфо: Катерина 071 30 44 55

Категорија: Часовници и Накит / Останато

Се продава од:

Koki
Потврден огласувач
070265561
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам