Restoran Ima potreba od kelner kelnerka.....
25 €
15.02.2022 21:42

Охрид / Охрид

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Restoran vo Ohrid Ima potreba od kelner /Ka so ili Bez iskustvo

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

giovani
Потврден огласувач
075463446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам