1 / 1
Maxpuls hilta 1020w
4.490 МКД
14.02.2022 10:48

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Redovna cena:4950 den
🔥🔥🔥🔥Cena na popust:4490🔥🔥🔥🔥

Art br:6669
Електричен ударен чекан
Напон: 230V-50Hz
Моќност: 1020W
Вртежи: 0-750/min
Удари: 2700/min
Ударна енергија: 4.4J
Дупчење во:
метал:13mm
дрво:40mm
бетон:28mm
Футер: SDS+

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Motorna pila TOTAL 25.4cc novi

5650 МКД

Maxpuls shlajferka 300w

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам