1 / 7
VW TOUAREG 3.0TDI 231HP 4-MOTION EXCLUSIVE AUTOMATIC
67.600 €
04.10.2022 12:07

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2019

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

169 kw / 230 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2019
Марка:
VW
Модел:
TOUAREG
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
3.0TDI 231HP
Менувач:
Automatic
Број на седишта:
5
Каросерија:
ЏИП
Километража:
130000
Надворешна боја:
Црна
Шифра:
017655
63,800 €
ОПРЕМА
ABS
AirBag
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на Седишта
Затемнети Стакла
КОЛОР Борд Компјутер
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
DISTANCE Control
F1 Shift - Типтроник
KeyLess Entry
KeyLess GO
Навигационен Систем
ЧЕТИРИЗОНСКИ Климатроник
Греачи на Седишта
Греач на Волан
Прилагодлива Суспензија
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Park PILOT
Паркинг Камера
Спортски Седишта
Кожен Ентериер
ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
Сензори за Дожд
LED Пакет
START-STOP Систем
VIRTUAL DASHBOARD
HILL-HOLD Assist
FRONT Assist
SIDE Assist
LANE Assist
Blind Spot Monitor
Auto Hold
Меморија на Седишта
Мерач на Притисок во Гуми
ANDROID Auto
APPLE CarPlay
WEBASTO
КАМЕРА ЗА СООБРАЌАЈНИ ЗНАЦИ
Wireless CHARGER
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 11.12.2018
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

AUDI A6 AVANT 40TDI 204HP S-TRONIC PROLINE AUTOMATIC

42600 €

VW GOLF SPORTSVAN 1.6TDI 110HP BLUEMOTION

12800 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам