1 / 8
MERCEDES BENZ S 350 LONG 4MATIC
1 €
14.02.2022 11:07

Дебар / Дебар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

S 350

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

MERCEDES BENZ S 350 LONG 4MATIC
2015
Regsitriran, zelen karton
MOZE ZAMENA
KONTAKT: 075241339

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Debar
Потврден огласувач
070445819
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам