1 / 7
PRODAVAM KAWASAKI 650 2013 GODINA NOV
5.600 €
Денес 15:38

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2013

Модел:

ER 650

Километри:

5000

PRODAVAM KAWASAKI PERFEKTEN 2013 GODINA SO POMINATI 5800 KILOMETRI NANEGO SEE FABRICKI tel za kontakt 070607057

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

///////
Потврден огласувач
070607057
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам