1 / 10
mercedes e212 2009
9.300 €
Цената не е фиксна
28.02.2022 13:00

Дебар / Дебар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Full oprema
greaci na sedista
Regsitriran so zelen karton

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

sali
Потврден огласувач
070241608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам