1 / 1
Maxpuls hilta 850w udaren cekan
2.950 МКД
10.10.2022 15:17

Ресен

Состојба на предмет
Нов


Карактеристики на производот:

Напон: 230 V ~ 50 Hz
Моќност: 850 W
Вртежи: 800/min
Вртежи без удар: Дупчење во:
» метал: 13 mm
» дрво: 40 mm
» камен: 26 mm
Футер: SDS+
Тежина: 4,7 kg.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Brener za map gas poveke modeli NOVI

1650 МКД

Maxpuls hilta udaren cekan

3299 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам