1 / 6
Farbara itno
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.02.2022 14:45

Кисела Вода / Скопје

Farbara za elektrostatsko farbanje
Komora
Pistol za farbanje
Pecka za pecenje
Instalacija komplet
070270014

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
070270014
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам