1 / 9
RENAULT SCENIC
2.850 €
2.900 €
27.05.2022 20:43

Охрид / Охрид

Марка:

Renault

Модел:

Scenic

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Останато

Се продава
Renault Scenic
Год на Производство: 2006
Мотор 1,9 DCI : коњски сили 130
Гориво Дизел
Колата е многу добро сочувана, увезена е од Холандија во 2014 и има поминато 212000км.
Редовно е сервисирана. Во многу добра состојба е и нема никакви дефекти за сервисирање.
Централно заклучување,клима,ел.подизачи,АБС...
Цена 3150 еур. можна е замена со моја доплата.
071 391 691
Понудите за замена со слики на маил:
mail@arsfruit.com

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

АРС ФРУИТ цо
Потврден огласувач
38971391691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам