1 / 12
VW POLO 1.2 TDI 75 KS 2011 GOD BLUEMOTION !!!
5.700 €
Цената е фиксна
Денес 11:42

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

- UVEZENO OD FRANCIJA🇨🇵 EURO 5
- PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI
- ORIGINALNI 178 000 KM SO SERVISNA ISTORIJA
- PROVERKA KADE SAKATE PO VASA ZELBA

OPREMA❗
- KLIMA( LADI PERFEKTNO)
- BORD KOMPJUTER
- MULTIFUNKCIONALEN VOLAN PODESLIV PO VISOCINA I DLABOCINA
- SENZOR ZA DOZD
- 2X ELEKTRICNI PROZORCI
- CD-MP3 RADIO AUX
- 15" INCH ALUMINIUMSKI BANDAZI
- CENTRALNO I DALECINSKO ZAKLUCUVANJE
- SVETLA ZA MAGLA
- SERVO
- 4X NOVI GUMI
- TEMPLOMAT
- ISOFIX SEDISTA
- PREDEN NASLON ZA RAKA
- 2 KLUCA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078 734 998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам