1 / 6
OPEL ASTRA H
3.500 €
18.04.2022 07:56

Виница / Виница

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI
KOLATA E UVEZENA OD ITALIJA
SE PRODAVA PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO FULL OPREMA SE FABRICKO KONTAKT 078 646 555

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078646555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам