1 / 5
Coaxial Cable - Koaksijalen Kabel
60 €
Цената е фиксна
02.09.2022 07:47

Автокоманда / Скопје

Nov Neotpakovan
Visoko kvaliteten koaksijalen kabel
75 Ohm OFC kabel
Dvojno sildovan - Double Shielding
5m dolzina

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
070644562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам