1 / 2
Ohridsko kajce
1.350 €
07.06.2022 16:19

Аеродром / Скопје

Najstabilniot model na branovi od ohridsko kajce
Dolzina 5metri
Sirina 1,40m
Penta 4 dva rezervara,dve vesli,prikolka so Novi gumi M+S

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078230043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам