1 / 12
Нови студија во центар 1100 ,1300 денари со паркинг
1.300 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.08.2022 08:48

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

22 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Мите Богоевски 2 Охрид

Вонсезонски до јуни 1300 денари, од 01-15.07 1500денари за студио апартман 2+1 до три лица од ден за резервација минимум два дена.

Издаваме 7 нови студија - гарсоњери ,плус
2 реновирани , два апартмани:-стан 65 м2 со две спални и 50м2 с две простории .сите се во две вили во исти двор.
Цените се 20еур од ден над два дена издавање до три лица за ЈУНИ МЕСЕЦ
Јуни 1200 ден. Над два дена , 1 ден 1500 ден.
Јули , август ,10-15 еур од лице или по договор.
Комплет мини кујна, тоалет со пешкири со течен сапун и шампон , два бокс кревети споени во 160*200 , плус комотна фотелја која се прави комотен кревет. Трпезарија, тераса, бесплатно кафе во дворот. Паркинг.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Mladen
Dame Gruev 106 Ohrid
Потврден огласувач
070212908
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам