1 / 12
Vito 112 cdi 2001
4.000 €
Цената не е фиксна
18.07.2022 14:16

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

Vito

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mercedes vito Kako na slikite vredi da se vidi
Odrzano e maksimalno
Ima elektricna desna vrata
Informacija na ovaj broj::
Gjore 071 467 182
Gjore 071 467 182

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070623309
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам