1 / 8
Luksuzni stanovi Struga vo blizina na ezero
1 €
16.02.2022 09:14

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

42 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Struga kaj Struzanka

Luksuzni stanovi na atraktivna lokacija Struga na 100 m od ezero vo zgrada vo zavrsna faza.
Nudime razni golemini od 42 m2, 74 m2, 83 m2, 106 m2 na 3, 4, 5, 6 kat so pogled na ezero.
Zgradata e gradena so najsovremeni materijali, najkvalitetni plocki, vgradeno greenje, ladenje kako i podzemna garaza.
Cena 1000 evra m2.
Inff na tel 077 969 012, 077 815 161

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Agencija za nedviznosti i marketing Sajce
ul.Dimitar Vlahov br.14
Потврден огласувач
077 969 012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам