1 / 8
Nov stan vo Struga na 100 m od ezero
1 €
16.02.2022 09:14

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

54 m²

Греење:

Друго

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Struga kaj stara Struzanka

Se prodava nov stan vo Struga na atraktivna lokacija.
Stanot e na petti kat so lift jugozapad vo povrsina od 54 m2 raspolaga so ubava dnevna soba so francuski balkon, trpezarija, kujna, spalna so francuski balkon, hodnik, toalet.
Cena 52.000 evra
Inff na tel 077 969 012, 077 815 161

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Agencija za nedviznosti i marketing Sajce
ul.Dimitar Vlahov br.14
Потврден огласувач
077 969 012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам