1 / 6
Brevi ClimaRelax 2.0 navlaznuvac i jonizator навлажнувач
3.000 МКД
Цената е фиксна
12.04.2022 19:28

Скопје Центар / Скопје

Odlicen ultrasonicen navlaznuvac i jonizator za prostorija vo koe spie bebe. Mnogu e tivok i ne se slusa voopsto. Rezervoarot mu e 1.8 ltr sto e dovolno za cel den/nok. Kompleten e so dalecinsko upravuvanje i koristen e ne poveke od 4 nedeli. Cenata e 3500 mkd.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070247566
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам