1 / 10
Plac vo Trnovo
1 €
Цената не е фиксна
20.03.2023 18:38

Битола / Битола

Квадратура:

423 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo s.Trnovo na sam pat za pelister, nasproti crkvata sv.Bogorodica.
423m2,
privatiziran legaliziran voda vo plac,
priklucok na kolektor za odvod,
von gradezen reon nema objekti, mozi vednas da se gradi.
struja od dve strani.
inf. 070 511 516 ice.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ice
Потврден огласувач
070511516
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам