1 / 1
Prodavam cevli za skijanje Alpina br.45
1.800 МКД
14.02.2022 21:50

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Prodavam cevli za skijanje Alpina broj 45 vo dobra sostojba. Prakjam po kargo.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Mladen
Потврден огласувач
070207099
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам