1 / 6
Evtino Kvalitetna pravosmukalka+dodatoci +dzoger+metla
3.500 МКД
02.11.2022 19:02

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Хитно Многу Евтино, поради селидба квалитетна правосмукалка донесена од Германија многу малку користена (како нова) со додатоци + гратис џогер со додатоци + метла со лопатка.
Цена 3500ден. се комплет.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

НM
Потврден огласувач
075550690
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам