1 / 10
Se prodava mercedes c220 elegance
6.600 €
Цената не е фиксна
03.08.2022 11:08

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

220

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava mercede c220 elegance vo odlicna sostojba! proverka po vasa zelba kade sakate , napraven servis pred 500km so eden zbor pali vozi!!!
tel.za kontakt Ilce 076/363-243
076/363-243
076/363-243

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
071231935
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам