1 / 12
AVTO REMONT SERVIS ZA VOZILA
123 €
14.05.2022 00:12

Битола / Битола

✅ Mehanika ✅
✅ Karoserija ✅
✅ Rezervni delovi ✅
✅ Dijagnostika ✅
✅ Elektrika ✅
✅ Hemisko čistenje ✅
✅ Poliranje ✅
✅ Avto peralna ✅

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076648486
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам