1 / 2
Masina za sienje Bagat Багат машина за шиење shienje šienje
800 МКД
14.05.2022 22:37

Куманово / Куманово

Багат машина за шиење, врти комотно, не знам дали шие.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
071208987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам