1 / 9
BRANIK za Velosiped-28" - METALEN - БРАНИК-28" - многу цврст
1.290 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.11.2022 08:59

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

Оригинален Германски. Многу цврст браник (од дебел лим) и е многу квалитетен. Калникот (браникот) е половен, но воопшто не е оштетен. Изваден е од многу скап велосипед. Многу е цврст и квалитетен.
Димензијата му е за 29 инчни тркала.
Димензиите му се дадени на сликата.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070208246
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам