Deloven prostor
По Договор
15.02.2022 11:43

Виница / Виница

Se prodava deloven prostor na ul. Braka Miladinovi br. 43, KP br. 8510/1, KO Vinica so povrsina 140+90m2 (PR+ME).
Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
070671040
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам