Plac za sportski kompleks
28 €
06.12.2022 13:19

Битола / Битола

Квадратура:

15700 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac od 15700 M2 pokraj pat vo blizina na s. Dihovo
So dup e predvideno sportski kompleks .
Cena 28evra/ m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zoran
Širok Sokak
Потврден огласувач
075659305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам