1 / 4
Processor I7 , i5 Intel
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.06.2022 09:08

Гостивар / Гостивар

Испраќам по карго    

Prodavam extra socuvani procesori, modeli :
-I7 8700 Intel 8000 den
-X2 I5 3570 Intel 2000 den

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

damjan
Потврден огласувач
071265628
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам