1 / 2
JABRA EVOLVE2 65 BLUETOOTH SLUSALKI СЛУШАЛКИ
5.000 МКД
Цената е фиксна
19.02.2023 19:31

Кисела Вода / Скопје

Уред:

Слушалки

novi i originalni
imam 2 komada
najkvalitetni vo pazarot.
odlicni za online rabota i kancelariski raboti.
3 mikrofoni
dvete zaedno za 9500 den

37h baterija
cena od produktot:
https://www.simplyheadsets.com.au/jabra-evolve2-65-uc-mono-usb-a-black.html

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Bluetooth уреди

Се продава од: Претпријатие

Tefo
Потврден огласувач
075210630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам