1 / 2
DELOVI ZA RENO CLIO 1.2 BENZIN 2003
1 €
Денес 08:50

Кочани / Кочани

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

☆DELOVI ZA RENAULT CLIO 1.2 BENZIN 55KW-75KS 2000-2005 GODINA SE STO VI TREBA 074-224-222☆

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Avto Delovi
Потврден огласувач
074224222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам