1 / 5
AUDI A8 4.2 TDI 385PS 2015
44.900 €
Цената не е фиксна
29.06.2022 10:14

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

A8

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

285 kw / 387 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava Audi A8 perva registracija 15.02.2015
Uvezeno od Shvajcaria pred 2 godini so servisna knishka , registriran do 09 2022 , servsisna knishka, servisiran pred 2000 km komplet,
Novi kupeni zimski gumu pred 1mesec, paket novi letni gumi, vozilloto w vo Top sostojba i vozeno samo vo dollgi rellacii .

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

VULLNET
Потврден огласувач
070362773
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам