1 / 1
КОЖУФ, плацеви за градба
60 €
Цената не е фиксна
15.02.2022 13:00

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

350 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам 4 плаца од 350-400м2, кај ски центарот на КОЖУФ. Коплетна имотна документација, на правно лице.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Зоран
Потврден огласувач
078 385 590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам