1 / 2
Држач за два монитори
2.200 МКД
20.06.2022 15:40

Струмица / Струмица

Продавам држач за два монитори, купен на ново и користен неколку месеци.

Цена на ново: 2990 денари во Anhoch
Цена за овој: 2200 денари.

Погледнете карактеристики за држачот:
https://www.anhoch.com/product/599266072/monitor-desktop-stand-sbox-lcd-3522-for-2-monitors?fbclid=IwAR29tSAq-tNkrCQJOcjyHvnarzaAKkdkU3ZJGuqXGprMYzHOMhRhz4FBNk8

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски материјали

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070650694
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам