1 / 8
MERCEDES Actros 2532
18.000 €
Цената не е фиксна
29.04.2022 11:16

Валандово

Se prodava Mercedes Actros 2532 vo odlicna sostojba kufer ladilnik so agregat FRIGOBLOCK vo besprekorna sostojba.
Nosivost 14tona Dolzina 8.40m Sirina 2.40m Visina2.30m So elektricna rampa. Registriran so zelen karton. Euro 5 Kontakt 070998995

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
072543583
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам