1 / 4
MAN TGM 12.250 2011
По Договор
28.06.2022 19:23

Струга / Струга

MAN TGM 12.250
GOD.2011
Vo odlicna sostojba
ZA POVEKE INFO 070362157

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

PREMIUM
Потврден огласувач
070998066 070635644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам