1 / 2
Rover 400 1.4i 1998 god / S-Auto Kicevo
650 €
Цената е фиксна
18.05.2022 06:27

Кичево

Марка:

Rover

Модел:

400

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Rover 400, 1.4i benzin 1998 god, vo vozna sostojba, el.na prozori.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

S-Auto
Marshal Tito br.1
Потврден огласувач
078411181
Испрати Е-маил до огласувачот

WV Passat | Delovi

0 €

Citroen Xsara | Delovi | S-Auto Kicevo

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам