1 / 1
Windows 11 pro + Office so lifetime licenca
800 МКД
Цената е фиксна
19.04.2022 14:50

Кисела Вода / Скопје

Vrsime instalacija na Windows 11 pro + Office Pro Plus 2022 so lifetime licenca po cena od 500 denari.
NAPOMENA : Windows 11 podrzuvaat site kompjuteri i laptopi koi imaat procesori ne postari od 8ma generacija. Doagame i do domasna adresa ako ne ste vo moznost da go donesete kompjuterot.
Ostanati programi dodatno se naplakjaat kako:
AutoCAD,ArchiCAD, C++....
Telefon za kontakt:
+389 79 295 230

Категорија: Компјутери / Софтвери / Microsoft

Се продава од:

Haris
Потврден огласувач
+389 79 295 230
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам